Ekonomický ústav SAV pozýva

dovoľujeme si Vás srdečne pozvať na vedeckú konferenciu „Makroekonomické aspekty dlhovej krízy – pripravenosť krajín čeliť novým výzvam“, ktorá sa uskutoční 18. septembra 2014 so začiatkom o 9:00 hod. v budove Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí č. 6 v Bratislave (konferenčná miestnosť Súdna sieň na prízemí historickej budovy).

V prílohe zasielame program konferencie. Pre účasť na konferencii je nevyhnutná registrácia najneskôr do 8. 9. 2014  na web stránke: link na prihlasovací formulár, pričom účasť je bezplatná.

Organizátorom konferencie je Ekonomický ústav SAV a Právnická fakulta UK v Bratislave. Zámer konferencie vyplýva z nevyhnutnej interakcie ekonómie a práva pri riešení aktuálnych problémov a otázok v súvislosti s dlhovou krízou a pripravenosťou čeliť novým výzvam z pohľadu slovenskej i globálnej ekonomiky.

Tešíme sa na stretnutie na predstavenom odbornom podujatí.

Zdroj:

Ing. Boris Hošoff, PhD.

Ekonomický ústav SAV / Institute of Economic Research

Slovenská akadémia vied / Slovak Academy of Sciences

Šancová 56, Bratislava

email: boris.hosoff@savba.sk

tel.: 52 49 50 21 / klapka 128

     

KONTAKT
adresy, telefóny, mapa

NAPÍŠTE NÁM
vaše otázky a pripomienky

NEWSLETTER
zapíšte sa na odber noviniek

PARTNERI
spolupracujúce organizácie

Integrovaná sieť RRA Europedirect Spišská Nová Ves Projekt Step4All Projekt POWER Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Európska komisia Projekt Migra Projekt Enef